Adsl Başvuru

Çağrı Merkezi Data Satışı

Makale yazari : admin in: ● Nisan 14, 2012

Güncel çağrı merkezi data satışı 2012 dataları tüm Türkiye çağrı merkezleri için yeni çağrı merkezi data satışı yapan firmalar güvenilir hizmet ile başta geliyor. Bir çok firma için çağrı merkezi artık kaçınılmaz gereksinim olmakla birlikte data ihtiyacıda hergeçen gün artmaktadır.

Çağrı merkezi üzerinden satışı yapmayı düşündüğünüz ürün için gerekli olan data ihtiyacını karşılayabileceğiniz firmaların başında iki22 Bilişim gelmektedir. Firma yılların verdiği bilgi birikimi ile birlikte her sektöre yönelik çağrı merkezi data ihtiyacınızı karşılamaktadır. Her satılacak ürün için gerekli olan müşteri dataları farklılıklar göstermektedir. Bu sebeple sizin sektörünüze uygun datayı bulmak zor olamkla birlikte güvenilirlik anlamında da problemler yaşanmaktadır.

İşte tam bu noktada çağrı merekezi data satışı konusunda bilinen firma iki22 Bilişim sizin ihtiyacınızı karlılayabilir. Çağrı merkezi yazılımları ile de hizmet veren iki22 sektörünüze uygun datayı kendi veritabanından süzerek seçkin bir müşteri gurubu oluşturmaktadır. güncel 2012 çağrı merkezi data satışı yapan firmanın sitesi iki22 diye arayarakta bulabilirsiniz. Yok ben bulama direk bana link verin diyorsanız çağrı merkezi konusunda uzman firmanın sitesine iki22 bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yorumsuz bu yazıda Çağrı Merkezi Data Satışı

Yoruma Kapalı .